Podzimní škola pro středoškolské učitele

Katedra fyziky FEL ČVUT pořádala od 1. 12. do 3. 12. 2016 pro středoškolské pedagogy akci s názvem „Podzimní škola“. Děkujeme našim hostů, že si i v rámci svých nabytých programů, našli na tento třídenní seminář čas. Připravený program, zahrnující několik zajímavých přednášek a exkurzí do laboratoří, hodnotili účastníci akce kladně. Mimo hlavního programu nám společná setkávání s kolegy umožňují prodiskutovat společné problémy prolínající se celým školským systémem a snažit se hledat řešení k možné nápravě. Dále jsme společně vyhodnotili motivační akce pro středoškolské studenty, které pro ně každoročně naše katedra připravuje. V neposlední řadě jsme se věnovali i přípravě podkladů pro případné společné projety zaměřené na propagaci přírodních technických věd na středních školách.